Як вибрати власний інструмент для відвідування салону.

Як вибрати власний інструмент для відвідування салону. Ітак Вам потрібен інструмент, щоб відвідувати салон зі своїм рідним манікюрним інструментом. Так Вам спокійніше. Вельми розумна думка. Що ми можемо підказати ? Далі почнемо обирати... Раз, два три чотири пять починаєм обирать... Хто не сховався, як то кажуть залишився й без тапок й без сніданку. Крок номер другий - спитайте поради в майстра. який буде обслуговувати Ваш інструмент. Так, все правильно ви прочитали. Інструмент треба буде обслуговувати)).. Не часто, але не менш якісно. Цим займаються в майстернях з заточки інструменту.
Полная версия статьи
Категория: Бажаючим гостренького


Чим зробити манікюр в домашніх умовах.

Чим зробити манікюр в домашніх умовах. Ще раз доброго ранку ! А може й не ранку, але все одно доброго ! Бо якщо він таким не був, то зараз ми його таким швиденько зробимо. Підключаємо каву, вкусняшки та увагу й читаємо про муки вибору манікюрного інструменту, для себе коханої. Отож як правильно вибрати манікюрний чи то педикюрний інструмент, якщо Ви зібралися проводити це дійство вдома самостійно ?
Полная версия статьи
Категория: Бажаючим гостренького


Як правильно вибирати інструмент.

Як правильно вибирати інструмент. Як правильно вибрати манікюрні щипчики ? Провінційного майстра часто питають, як обрати інструмент для манікюру чи педикюру, на що він без зайвого клопоту тицяє в інструмент одного бренду ( не будемо тут розкидатись назвами, бо стаття не про назви й не задля реклами). Після чого питання переформульовується в " А чому саме цей? " Також ця стаття написана з метою допомогти Вам, шановні, не витратити задурно Ваші гроші при купівлі інструменту для манікюру, якщо ви вирішили зробити це самостійно.
Полная версия статьи
Категория: Бажаючим гостренького


Вигідний спосіб поновити кавоварку.

Вигідний спосіб поновити кавоварку. Самі банальні істини найчастіше виявляються найбільш дієвими, тому що 99 відсотків того, що підноситься як новітній засіб від проносу, насправді є засобом для отримання геморою. Тому заманулось мені видати якийсь набір нескладних реплік, які найчастіше йдуть у розріз із загальноприйнятними тенденціями. Мова піде про улюблений багатьма ритуал кавування. Пост буде цікавий, перш за все тим, хто займається цим захоплюючим дійством на предмет отримання гешефту. Ну і решті даром не пройде. Хто має очі, як кажуть у нас в провінції, тому й всі карти у вуха.
Полная версия статьи
Категория: Бажаючим гостренького


апрель 2019
пн вт ср чт пт сб вс
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30
  • Географія читачів: Прямо зараз на блозі: