Плюшки постійним клієнтам Майстерні Заточки

Плюшки постійним клієнтам Майстерні Заточки Доброго здоров`ячка Друзі! Заварюємо собі кави, чи чаю та з розумним виглядом втуплюємся у гаджети, щоб начальство та оточуючі думали шо Ви працюєте. А самі читаємо новини, щоб бути у курсі останніх собитій.))) Й нічого не пропустить та нікуди не запізднітся, як кажуть у нас в провінції. Оскільки даний блог поповнюється постами, написаними або у відповідь на забаганки читачів та читачок, та ще й при обов'язковій наявності інтересу автора до запитаного, або про сам інтерес, то не дуже важко спрогнозувать, про що буде черговий опус.
Полная версия статьи
Категория: Партизанський маркетинг


Конкурс 14.12.15 по 30.12.15 списки участників

Конкурс 14.12.15 по 30.12.15 списки участників ГОЛОВНИЙ ПРИЗ - ПОДАРУНОК ЩИПЧИКИ МАНІКЮРНІ ОЛТОН !!! 1 місце - щипчики Олтон (вибір будь-якого розміру з лінійки Олтон) + БЕЗКОШТОВНА заточка 5-ти манікюрних інструментів !!! 2 місце - типсорізка + БЕЗКОШТОВНА заточка 4-х манікюрних інструментів !!! 3 місце - БЕЗКОШТОВНА заточка 3-х манікюрних інструментів !!! 4 місце - БЕЗКОШТОВНА заточка 2-х манікюрних інструментів !!! 5 місце - БЕЗКОШТОВНА заточка 1-го манікюрного інструменту !!! Для участі в наших акціях та конкурсах Ви маєте виконати декілька дуууже простих умов.
Полная версия статьи
Категория: Партизанський маркетинг


Правила для постійно діючих акцій та конкурсів.

Правила для постійно діючих акцій та конкурсів. А ми завжди знали що Сятий Миколай існує, він є і то не вигадки. Хороший дід той Миколай. Правильний. Знає, що люди в любому віці подарункам радіють. Тож й ми вирішили подарунків та конкурсів придумать. Раз так правильно й по фен-шую то значить шо так і треба. Для участі в наших акціях та конкурсах Ви маєте виконати декілька дуууже простих умов. Всі взаємовідносини між авторами та учасниками ними ж й регулюються. Сподіваємося на розумінні Вами наступних положень й згоді з ними : Далі все зовсім не складно.
Полная версия статьи
Категория: Партизанський маркетинг


Надійні та перевірені способи вбити манікюрний інструмент.

Надійні та перевірені способи вбити манікюрний інструмент. Тема лише для просунутих майстрів нігтьових справ.Інші нічого не зрозуміють. Не буде цікаво тим, які не знають, хто такий манікюрний інструмент. Ці люди сьогодні - не читачі, вони проходять поруч ( або вздовж). Очевидь, ще не скоро наші майстри осягнуть своє Дао. Лише просвітленому товаришу глибоко байдужа оточуюча його дійсність, а також люди з цієі реальності, з іх "цінними" думками та вчинками. Ну а оскільки до Дао нам як до Місяця підскоком, то сьогодні не забороняється трішки побурчати, чим і займемся натхненно.
Полная версия статьи
Категория: Шкідливі поради


Вигідний спосіб поновити кавоварку.

Вигідний спосіб поновити кавоварку. Самі банальні істини найчастіше виявляються найбільш дієвими, тому що 99 відсотків того, що підноситься як новітній засіб від проносу, насправді є засобом для отримання геморою. Тому заманулось мені видати якийсь набір нескладних реплік, які найчастіше йдуть у розріз із загальноприйнятними тенденціями. Мова піде про улюблений багатьма ритуал кавування. Пост буде цікавий, перш за все тим, хто займається цим захоплюючим дійством на предмет отримання гешефту. Ну і решті даром не пройде. Хто має очі, як кажуть у нас в провінції, тому й всі карти у вуха.
Полная версия статьи
Категория: Бажаючим гостренького


Прыг: 01 02
май 2019
пн вт ср чт пт сб вс
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31
  • Географія читачів: Прямо зараз на блозі: