Конкурс 01.12.17 по 30.12.17 списки учасників

Конкурс 01.12.17 по 30.12.17 списки учасників Доброго часу, шановні! Дуже сподіваємось, що Ви вже проснуті читаєте подальший текст ))). ГОЛОВНИЙ ПРИЗ - ПОДАРУНОК МАНІКЮРНИЙ НАБІР ОЛТОН !!! 1 місце - Манікюрний Набір Олтон !!! 2 місце - БЕЗКОШТОВНА заточка 5-ти манікюрних інструментів !!! 3 місце - БЕЗКОШТОВНА заточка 3-х манікюрних інструментів !!! Для участі в наших акціях та конкурсах Ви маєте виконати декілька дуууже простих умов. Будьте зацікавлені уважно прочитати наступних небагато буковок. повні правила читати тут Ще раз Доброго ранку, друзі!
Полная версия статьи
Категория: Партизанський маркетинг


Викуп манікюрного та педикюрного інструменту.

Викуп манікюрного та педикюрного інструменту. Ваш інструмент стомився ? Можливо, трошки впав ? Або забули в агресивному розчині ? Поламався ? Віддали в заточку, а його спотворили ? Різати нормально він вже точно не буде ? Що ж - не сумуйте !!!! Майстерня заточки викупить Ваш інструмент ! Простенькі умови : Ось і все ). Все просто, правда ? Як скористатись цією послугою ? Дзвоніть, пишіть, заходьте - з радістю все Вам пояснимо.
Полная версия статьи
Категория: Партизанський маркетинг


Як грамотно подарувати любов і пам'ять про себе надовго.

Як грамотно подарувати любов і память про себе надовго. рекомендовано для читання чоловіками... УВАГА !!!! Ахтунг !!!! Доведеться осилити багато букоф, вже вибачте - є така слабкість. Зате, хто впорається, буде в того багато. .. а ось чого буде багато - дізнаємося, коли подужаємо всі букви. А ще мізків нам дано Всевишнім для роздумів. Тому як робити щось точно не хочеться, а жити овочем і тупо дути пиво на природі непотребно - цим вже є кому займатися, і конкурувати з ними сенсу немає. Тож можна поміркувати над тим, в чому мізки в повсякденній суєті розбиратися ніяк не хотіли.
Полная версия статьи
Категория: Партизанський маркетинг


Плюшки постійним клієнтам Майстерні Заточки

Плюшки постійним клієнтам Майстерні Заточки Доброго здоров`ячка Друзі! Заварюємо собі кави, чи чаю та з розумним виглядом втуплюємся у гаджети, щоб начальство та оточуючі думали шо Ви працюєте. А самі читаємо новини, щоб бути у курсі останніх собитій.))) Й нічого не пропустить та нікуди не запізднітся, як кажуть у нас в провінції. Оскільки даний блог поповнюється постами, написаними або у відповідь на забаганки читачів та читачок, та ще й при обов'язковій наявності інтересу автора до запитаного, або про сам інтерес, то не дуже важко спрогнозувать, про що буде черговий опус.
Полная версия статьи
Категория: Партизанський маркетинг


Конкурс 14.12.15 по 30.12.15 списки участників

Конкурс 14.12.15 по 30.12.15 списки участників ГОЛОВНИЙ ПРИЗ - ПОДАРУНОК ЩИПЧИКИ МАНІКЮРНІ ОЛТОН !!! 1 місце - щипчики Олтон (вибір будь-якого розміру з лінійки Олтон) + БЕЗКОШТОВНА заточка 5-ти манікюрних інструментів !!! 2 місце - типсорізка + БЕЗКОШТОВНА заточка 4-х манікюрних інструментів !!! 3 місце - БЕЗКОШТОВНА заточка 3-х манікюрних інструментів !!! 4 місце - БЕЗКОШТОВНА заточка 2-х манікюрних інструментів !!! 5 місце - БЕЗКОШТОВНА заточка 1-го манікюрного інструменту !!! Для участі в наших акціях та конкурсах Ви маєте виконати декілька дуууже простих умов.
Полная версия статьи
Категория: Партизанський маркетинг


Правила для постійно діючих акцій та конкурсів.

Правила для постійно діючих акцій та конкурсів. А ми завжди знали що Сятий Миколай існує, він є і то не вигадки. Хороший дід той Миколай. Правильний. Знає, що люди в любому віці подарункам радіють. Тож й ми вирішили подарунків та конкурсів придумать. Раз так правильно й по фен-шую то значить шо так і треба. Для участі в наших акціях та конкурсах Ви маєте виконати декілька дуууже простих умов. Всі взаємовідносини між авторами та учасниками ними ж й регулюються. Сподіваємося на розумінні Вами наступних положень й згоді з ними : Далі все зовсім не складно.
Полная версия статьи
Категория: Партизанський маркетинг


апрель 2019
пн вт ср чт пт сб вс
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30
  • Географія читачів: Прямо зараз на блозі: