Як вибрати власний інструмент для відвідування салону.

Як вибрати власний інструмент для відвідування салону.
Ітак Вам потрібен інструмент, щоб відвідувати салон зі своїм рідним манікюрним інструментом. Так Вам спокійніше. Вельми розумна думка.

Що ми можемо підказати ?


Основні моменти не змінні та докландно описані у цій розповіді.

А з не основних ?


З неосновних - перше - порадьтеся з тим майстром, яка буде піклуватись Вашими пальчиками. Подивіться на її інструмент та послухайте що вона запропонує. Бажано взнати точно марку (назву виробника) та модель, як правило букофки та циферки.

Головне на що треба звернути увагу - розмір ріжучих крайок манікюрних щипчиків, висота пяточки та довжина ручок. У всіх зараз є модні гаджети, тому власне можна зробити подібних фоток.ріжуча частина та довжина ручок манікюрних щипчиків.Далі почнемо обирати... Раз, два три чотири пять починаєм обирать... Хто не сховався, як то кажуть залишився й без тапок й без сніданку.


Крок номер другий - спитайте поради в майстра. який буде обслуговувати Ваш інструмент. Так, все правильно ви прочитали. Інструмент треба буде обслуговувати)).. Не часто, але не менш якісно.

Цим займаються в майстернях з заточки інструменту. Спитайте в майстра, який інструмент Він порадить, зазвичай в майстерні Ви зможете одразу його придбати, особливо коли рекомендації майстра заточника співпадуть з побажаннями Вашого майстра з ногтьової справи.


Якщо ці побажання та рекомендації не співпали, а міняти майстрів немає бажання то читаємо далі.

Хомячковый рай. Уйти и потеряться:

Оставить комментарий

Чим зробити манікюр в домашніх умовах.

Чим зробити манікюр в домашніх умовах.

Ще раз доброго ранку ! А може й не ранку, але все одно доброго ! Бо якщо він таким не був, то зараз ми його таким швиденько зробимо. Підключаємо каву, вкусняшки та увагу й читаємо про муки вибору манікюрного інструменту , для себе коханої.
Отож як правильно вибрати манікюрний чи то педикюрний інструмент, якщо Ви зібралися проводити це дійство вдома самостійно ?


Перше, що нам треба знати, що інструменту має бути цілий комплект. Так-так цілий. Ви ж себе любите ? Правда ?


В комплект в ідеалі має війти : ножниці для кутикули, щипчики для шкіри ( універсальні для манікюру та педикюру), пушер, та кусачки для нігтя з можливістю досягати врісший нігтик.
Отакий списочок вийшов. Що треба для чого - то вже самі розберетесь гугл в допомогу, а тут ми лише констатуємо шо воно такі дійсно треба.


То як все це правильно обрати серед наявності повного різноманіття ? Основні принципи читаємо тут. А в цьому тексті я лише опишу деякі особливості.


 1. Ціна.

  • інструмент для домашнього використання має бути не з самих дорожчих,
  • але й не дешевим - памятаємо про любов до себе. Тим паче, що нам потрібен цілий комплект.
  • Для домашнього використання манікюрний та педикюрний інструмент будемо вибирати з розрахунку, що ним ми будемо користатись не рік чи два, а п"ять - десять, і весь цей час йому (інструменту) треба гарно себе поводити і бути умнічкою, тому особливо економити теж не слід.


 2. Зовнішній вигляд та зручність.

  • Манікюрний інструмент для домашнього використання має гарно виглядати, та бути зручним, бо може треба буде його й в сумочці поносити, або десь у відпустку на моря скатати. Тому раджу інструмент якій має зручні чохли для кожної одиниці.
  • Бажано шкіряні - й зручно і гарно, і практично.
  • Ще раз наголошу дівчатка, НЕ БЕРЕМ інструменту з помальованими, квіткастими, золотистими або іншими ручками - це вірна ознака поганої сталі.


 3. Ми будемо доглядати за собою тому інструмент такі має виконувати свої функції.

  • в нашому випадку - різати та чистити.
  • Сам інструмент має бути зручно та комфортно тримати в руці.
  • Обирайте інструменти, які після заводу були доведені професійним заточником або відразу після покупки віднесіть в майстерню заточки та загостріть. Якість загострення в цьму ділі має вирішальне значення.
  • Також в майстерні Вам зможуть підігнати ( підрізати) довжину лапок, щоб щипчики зручно було тримати в руці.


 4. Виходячи з того що робити ми будем всьо самостійно

  • то працювати треба буде й зручною й незручною рукою, яка вже вона зручна права чи то ліва - то вже рішать Вам.
  • Відповідно дешевий інструмент відпадає зразу й назавжди.
  • Також відразу йде на прогулянку лісом інструмент, що продається в щільно запакованих чи то запаяних пластиках, який неможливо взяти в руки та потримати.


  Ось, якщо коротенько то все. Хоча місцевому автору ще є багато чого розказати, чи то написати, але не на все стає часу та й може воно не треба багато тої інформації. Тож як впораєтесь самі - то це вже дуже добре, а як не впораєтесь й не набридло читання то можете почитати про набір початківця - там трохи детальніше буде це все розписано. А хто не дуже бажає з тим перейматись , то може завітати до майстра на майстерню, або в наш інтернет магазинчик - там все вже є, готове, лежить та й чекає на нових газдинь.


  Ну і всім гарного дня, настрою, життя та всього іншого теж, шоб гарно і вдосталь. Будьте веселі та не забувайте поділитись цією розповіддю з друзями - кнопи для цього є в кінці поста. А як виникли або лишились питання - то дзвоніть, або пишіть в коментарі - з радістю Вам допоможу.

Хомячковый рай. Уйти и потеряться:

Оставить комментарий

Як правильно вибирати інструмент.

Як правильно вибирати інструмент.

Вибір завжди
Штука складна.
Спростимо.

Як правильно вибрати манікюрні щипчики ?


Провінційного майстра часто питають, як обрати інструмент для манікюру чи педикюру, на що він без зайвого клопоту тицяє в інструмент одного бренду
( не будемо тут розкидатись назвами, бо стаття не про назви й не задля реклами). Після чого питання переформульовується в " А чому саме цей? "


Ось і відповімо тут у формі невеликої (умовно) інструкції для тих, хто готовий прислухатись до думки людини, яка трохи бачила того інструменту.
Ну і повумнічать трохи, як без цього ). Готові ? Тоді починаємо.


Також ця стаття написана з метою допомогти Вам, шановні, не витратити задурно Ваші гроші при купівлі інструменту для манікюру, якщо ви вирішили зробити це самостійно.

Точніше в цьому тексті піде про кусачки та щипчики для нігтика та кутикули.


По перше, давайте визначимось, для чого Вам вони потрібні , тут варіантів не дуже багато( якщо, безумовно, не підключати до цього процесу чоловіків)), але вони (варіанти) все-одно є.


Отож, щипчики потрібні для :

-хочу зробити подарунок,
-дома сама робити манікюр,
-ходити до майстра в салон зі своїм інструментом,
-я новачок та хочу навчитись робити манікюр та заробляти грошенята,
-я хочу стати майстром-профі з манікюру та перемагати на всіляких конкусах з міжнародними включно, ну й заробляти шалені гроші.


Для зручності кожний вибір оформлено в окрему статтю, яка відкриється, якщо Ви тицьнете прямісінько по надпису ))) але все-одно рекомендую дочитати цей текст до кінця, бо в ньому будуть перераховані основні моменти, загальні для всіх варіантів.


1. Розмір, ріжуча частина та ручки.


Для манікюрних щипчиків в роботі є три важливі розміри, до яких чутливі Ваші ручки, а це означає, що від них залежить якість та швидкість Вашої роботи і ціла купа інших не менш важливих вражень.

Перший розмір - це довжина самих ручок(лапок). Це саме перше й саме просте, на що слід звернути увагу. Візьміть інстумент в руку - він має там зручно вміститись, даючи можливість вправно з ним працювати.

Другий розмір - це довжина ріжучіх крайок. Він більш специфічний та знаходиться в межах від 2-х до 15 мм.

Третій розмір - це висота пяточки.
Ось це і є те, що Ви можете оцінити та з чого починаєте свій пошук та підбір манікюрного інструменту.


Розмір, ріжуча частина та ручки.

2. Матеріал, з якого зроблено та зовнішній вигляд.


Зазвичай, про матеріал, з якого зроблені щипчики, пишуть шось на кшалт : "Нержавіюча сталь", або " медична нержавіюча сталь" і ще купа циферок та буковок.
Що про це можна сказати ? Визначити марку та модель сталі без спеціальних приладів практично неможливо. Довіряти маркетологам, що робили упаковку, теж не найкраща ідея. Кому треба подробиці - може почитати тут :

А для інших спростимо до двох речень : - Щипчики з жовтими, синіми, різнокольровими та помальованими ручками - зразу відкладаємо в сторону.Вони не підходять). - Щипчики, на яких назву або логотип нанесено фарбою - теж обходимо стороною, навіть якщо це відомий брент - ймовірність підробки дуже висока.

Логотип або назва має бути нанесеним методом тиснення або гравірування, при цьому має бути вказана і марка, і модель.


3. Розвідна (відвідна) пружина.


Так називають пружинки, які знаходяться між лапками та допомагають забезпечити плавний хід та розжимання щипчиків. Майтер рекомендує просту, подвійну пружину як на фото. Чому - написано тут --- Дійсно хочу знати більше про розвідні пружини манікюрного інструменту )))


Розвідна пружина Олтон.


Взагалі інснує декілька типів розвідних пружин. Подвійна, одинарна та спиральна, які, в свою чергу теж мають свої різновиди. Але мої рекомендації лишаються незмінними - обирайте манікюрні щипчики з подвійною розвідною пружиною.


4. Суглоб та закльопка.


Суглоб - так називають місце, де перетинаються навхрест лапки Вашого майбутнього інструменту. Наша рекомендація - суглоб з закльопкою, як на фото. Уникайте інших конструкцій та всіляких болтових зєднань. Для попередньої рекомендації цієї інформації достатньо, для тих, хто хоче дослідити тему докладніше, читаємо коротеньке ессе " Про суглоби манікюрного та педикюрного інструменту"


Як правильно вибрати суглоб.

На що ще звертаємо увагу - закльопка має бути по центру суглоба, точніше, лінія сходження ріжучих крайок має проходити через центр закльопки та точку сходження розвідних пружин. Ось як. Але закльопка - по центру суглоба - це обовязково.
Коли на все це Ви вже назвертались уваги та ще не втекли з магазину, або Вас ще не нагнали, то перейдем до останніх пунктів.


5. Заточка, сходження та ріжучі крайки, нахили та кути.


Беремо залишених кандидатів в руки та перевертаємо ріжучою частиною до очей. Тепер звернемо увагу на заточку. Зрозуміло, що написано буде "ручна супер-пупер заточка", тепер спробуємо в цьому переконатись: - ріжучі крайки достатньо тонкі, знаходяться на одному рівні та не мають значних пошкоджень чи шероховатості. - носик сходиться в одну точку, не помітно, щоб одна частина була довша за іншу, це правило також стосується й пяточки. - можна перевірити сходження на просвіт.
Всі ці сакральні дії практично ні про що Вам не скажуть, але дадуть можливість відрізнити інструмент, який точно НЕ буде різати.Всім майстрам та експертам, які зараз намагаються кинути в автора тапком - напишу, що всі пояснення є в статтях, на які можна потрапити через посилання.В ідеалі Ви маєте перевірити обраний екземпляр в роботі, але по-факту дуже мало магазинів нададуть Вам таку можливість. Ну і останнє, на що треба звернути увагу:


6. Виробник та пакування.


Виробник інструменту - якісний інструмент станом на сьогодні виготовляє Японія, Германія та Україна, так УКРАЇНА. Гарний, але не якісний - Польща Все інше Китай та Пакістан. Окрема стаття дуже смішного інструменту - це інструмент зроблений в Пакістані по китайському замовленню для росії, не смійтеся, але такого інструменту на ринку достатньо. Його якість навіть буде темою окремої статті майстра з провінції, коли в нього стане полегше з часом. Ідеальний вибір - перші три виробника. Український інструмент можна найбільш оптимально підібрати за ціною та якістю.На що звертаємо увагу далі - інструмент можна витягнути з упаковки та передивитись, або ж він укомплектований чохлом.Ось коротенько і все, на що треба звернути увагу. Більш докладно тема розкрита в статтях, на які можна потрапити в самому початку цієї статті. Дякую, що витратили свій час та сподіваюсь, що не відбив у Вас наснаги придбати собі гарний інструмент.І да ... Покажіть цього тексту продавцю в магазині, щоб він знав завдяки кому Ви йому влаштували такого квесту. І ще - якщо деяких статей за посиланнями ще нема, вибачайте. Всьому свій час. Пишіть в коменти які з них Ви б хотіли, щоб з"явилися поскорше...


Хомячковый рай. Уйти и потеряться:

Прыг: 01 02
апрель 2019
пн вт ср чт пт сб вс
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30
 • Географія читачів: Прямо зараз на блозі: