Вигідний спосіб поновити кавоварку.

Вигідний спосіб поновити кавоварку.

Самі банальні істини найчастіше виявляються найбільш дієвими, тому що 99 відсотків того, що підноситься як новітній засіб від проносу, насправді є засобом для отримання геморою. Тому заманулось мені видати якийсь набір нескладних реплік, які найчастіше йдуть у розріз із загальноприйнятними тенденціями.

Мова піде про улюблений багатьма ритуал кавування. Пост буде цікавий, перш за все тим, хто займається цим захоплюючим дійством на предмет отримання гешефту. Ну і решті даром не пройде. Хто має очі, як кажуть у нас в провінції, тому й всі карти у вуха. Ну .. Почитаємо ...Відомі два основні класи систем помолу. Але вони присутні на ринку досить нерівномірно. Тільки кожна восьма кавомолка, обладнана жорновами, а переважна більшість приладів обладнано ротаційними млинками.Вигідний спосіб поновити кавоварку.

Ротаційна кавомолка.
>
Така конструкція характерна тим, що ємність для зерен тут розташована у верхній частині пристрою, а на її дні встановлений обертається ротаційний ніж.
Це - найбільш популярна сьогодні кавомолка, ціни на ці машинки були і залишаються цілком доступними. Дає прийнятну якість помолу, для невибагливих.

Що ж, якщо Ви при відносите себе до гурманів? Або прагнете, щоб Ваш заклад мав скромну славу самої смачної кави у всесвіті ??? Робити то що? Читаємо далі ....Жорнова електрична кавомолка.

Ненька сама таких машин не виробляє, вони поставляються з-за кордону.
Тут використовується два диска-ножа з нержавіючої сталі, які в процесі різнобічного обертання і перетирають кавові зерна.
Якщо потрібно отримати каву певного помолу, то Вам, безсумнівно, потрібна саме жорнова кавомолка.

Гарне кафе, магазин, ресторан як відомо славиться хорошим приготуванням кави, а якість напою прямо пов'язана з правильним помолом зерен.Режими роботи

Якщо потрібні різні режими роботи, то Ваш вибір - знову ж таки - жорнова електрична кавомолка. На відміну від дворежимних ротаційних кавомолок, сучасні млини з жорнами втілюють в дійсність більше 15 режимів, кожен з яких забезпечує різну тонкість помолу.


Однак є один момент. Жорна рано чи пізно зношуються і тупляться. Що призводить до перегріву зерен при помолі і відповідно смак напою стає «не тим».


Вихід, як правило, один - заміна жерновів. Сьогодні ми можемо надати Вам послугу заточки жорен кавомолки.
Відновлення мелющих властивостей - і як наслідок, нормального смаку напою.

Дійсним цінителям цього еліксиру чудово відомо, що по-справжньому ароматну каву можна отримати тільки в тому випадку, якщо молоти зерна безпосередньо перед тим, як приступати до його приготування ..
Сам аромат у величезній мірі залежить від якості помолу. Така кава зберігає "чистий аромат".
Кавомолки допомагають нам готувати справжній підбадьорливий напій.

Наша послуга дозволяє довести якість помелу кави до найвищих стандартів.

І наостанок математика процесу - Купівля нових жорен і їх заміна обійдеться Вам в 50 евродєнєх, на гривні множте самі бо ціна і курс на момент прочитання Вами цього посту прогнозу не піддається.

А заточити - і отримати в результаті 50% ресурсу від 120 грн. Стабільно і незалежно від курсу. Хто вміє рахувати і порівнювати - беремо на замітку !!!

Нужденним в подробицях і контактах - заходимо сюди або дзвонимо за телефонами в шапочці сайту.Ціна і умови співпраці - обговорювана. Дзвоніть - домовимося...Хомячковый рай. Уйти и потеряться:

Прыг: 01 02
ноябрь 2018
пн вт ср чт пт сб вс
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30
  • Географія читачів: Прямо зараз на блозі: