Надійні та перевірені способи вбити манікюрний інструмент.Надійні та перевірені способи вбити манікюрний інструмент.Тема лише для просунутих майстрів нігтьових справ.Інші нічого не зрозуміють. Не буде цікаво тим, які не знають, хто такий манікюрний інструмент. Ці люди сьогодні - не читачі, вони проходять поруч ( або вздовж).

Очевидь, ще не скоро наші майстри осягнуть своє Дао. Лише просвітленому товаришу глибоко байдужа оточуюча його дійсність, а також люди з цієі реальності, з іх "цінними" думками та вчинками.
Ну а оскільки до Дао нам як до Місяця підскоком, то сьогодні не забороняється трішки побурчати, чим і займемся натхненно. Адже дурна справа- нехитра.


Надійні та перевірені способи вбити манікюрний інструмент.


Надійні та перевірені способи вбити манікюрний інструмент.

1. Зберігайте інструмент скиданим на купу, в крайньому випадку пристосуйте для нього корзинку від канцелярського приладдя.


Надійні та перевірені способи вбити манікюрний інструмент.2. Ніколи не заводьте собі, а якщо все-таки випадково завели - не беріть із собою спеціальну сумку з відділами для кожного інструменту.

3. Не використовуйте захисні чохли, футляри чи як мінімум ковпачки (кембрики) для захисту ріжучих кромок.

4. Підстрижіть нігті накожницями чи манікюрними ножничками, призначеними для обрізання кутикули.

5. Працюйте накожницями одразу після того, як попрацювали пилочкою для нігтів, прямо по свіжій стружці.

6. Нічого страшного не станеться, якщо Ви всього лише раз куснете накожницею ніготь- в недоступному місці- він же маленький...

7. Перекусіть провід кусачками для ... та у принципі будь-якими кусачками.

8. Якщо ці кусачки пережили провід - спробуйте куснути цвяхи - адже інструмент професійний.


Надійні та перевірені способи вбити манікюрний інструмент.
9. Залишайте кусачки без нагляду, щоб ними могли скористатись Ваш чоловік, дитина, прибиральниця салону або хтось іще. Як правило, використовуватись іншими людьми Ваш інструмент буде не за прямим призначенням.

10. Активно жестикулюйте при спілкуванні, тримаючи при цьому в руках Ваші "улюблені" - так вони швидше зможуть впасти на кахельну підлогу кінчиками вниз.

11. Також кладіть іх якомога ближче до краю столу, можна на стілець чи на бар- стойку в кухні.

12. Діставайте ще не охололими з термічного стерилізатора.

13. Обов'язково для дезинфекціі використовуйте такий засіб як "Аламінол" і/або гласперленовий стерилізатор.

14. Залиште на добу, а ще краще на кілька діб Ваш інструмент у розчині для дезинфекціі чи термічному стерилізаторі.

15. Дістаючи з гласперленового стерилізатора, завжди стискуйте ручки накожниць чи манікюрних кусачок так, щоб деформувати нагріті частини інструменту.

16. Перед зберіганням ніколи не обробляйте ріжучі кромки спиртом або ацетоном для видалення з поверхонь кромок всього, що там буває.А після такоі обробки ніколи не просушуйте інструмент. Краще всього просто помийте його під краном.

17. Зберігайте інструмент у вологому приміщенні, наприклад, у ванній кімнаті.

18. Ніколи не змащуйте регулярно тим же машинним, а тим більше спеціальним, маслом суглоби Ваших манікюрних кусачок, накожниць та ножниць.

19. Віддайте поточити Ваш інструмент токарю на приладобудівельний завод.

20. Якщо не допомогло - віддайте заточити Ваш інструмент сусіду чи чоловіку.

21. Віддайте заточити інструмент в метало майстерню у найближчому переході чи на базарі або майстрам з виготовлення ключів.

22. Врешті-решт віддайте заточити приіжджому майстру безпосередньо у Вас у салоні чи в його, припаркованому поруч, автомобілі.

Багато початківців та й вже досвідчених майстрів нігтьового бізнесу все-таки знаходять час для медитаціі на тему правильного догляду за манікюрним інструментом. Ми, як завжди, пішли іншим шляхом і написали, чого не слід робити, щоб користуватись інструментом якомога довше.


Сподіваємось на розуміння цього простого факту всіма учасниками :-)))


Надійні та перевірені способи вбити манікюрний інструмент.
Смішно, друзі моі, та факт: якщо нас, юзерів, образно висловлюючись, вишикувати ланцюжком і провести строєм через поле, всіяне граблями, то хвиля лайки, що прокотиться шеренгою, навіть не змусить задуматись над причинами своєі появи тих, що йдуть позаду.

Саме так- юзер, вилаявшись і викрикнувши попередження "Граблі!", одразу ж чує за своєю спиною "трясця твоій матері, граблі, братва!", а через короткий проміжок часу те ж саме, але трохи віддаленіше. А потім ще і безконечне невмируще ехо на всі голоси....

Я змальовую картину геть не абстрактну, а як кажуть кінематографісти, засновану на реальних подіях...


Хомячковый рай. Уйти и потеряться:

ноябрь 2018
пн вт ср чт пт сб вс
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30
  • Географія читачів: Прямо зараз на блозі: