Як грамотно подарувати любов і пам'ять про себе надовго.

Як грамотно подарувати любов і пам'ять про себе надовго.

рекомендовано для читання чоловіками...


..Люди Люблять
тільки цінні,
а не номінальні
подарунки ...

УВАГА !!!! Ахтунг !!!! Доведеться осилити багато букоф, вже вибачте - є така слабкість. Зате, хто впорається, буде в того багато ... а ось чого буде багато - дізнаємося, коли подужаємо всі букви.

А ще мізків нам дано Всевишнім для роздумів. Тому як робити щось точно не хочеться, а жити овочем і тупо дути пиво на природі непотребно - цим вже є кому займатися, і конкурувати з ними сенсу немає. Тож можна поміркувати над тим, в чому мізки в повсякденній суєті розбиратися ніяк не хотіли. Отже, почнемо напередодні святкових днів .... Але спочатку коротенький вступ, як епіграф ... угу?


Весь час, коли розмова заходить про щось малозрозуміле, благородні сторони просто зобов'язані спершу обговорити терміни. Щоб не вийшло так, що під начебто зрозумілим словом кожен має на увазі щось своє, і на цьому грунті зовсім не розуміє співрозмовника.


Отже, завдання номер раз нашого миттєвого месиджу просте і нехитре - зробити подарунок, ну і бажано виділитися з натовпу тих, хто дарує всілякі гаджети, телефони і косметику.


Завдання номер два - висловити цим актом прості людські почуття.


Завдання номер три - приємно здивувати і подарувати новизну відчуттів, люди люблять такі речі.


Завдання номер чотири - подарунок повинен періодично нагадувати про дарувальника і про все хороше, з ним пов'язане.


Ну і завдання номер п'ять - не перегнути з фінансовим навантаженням, бо навіть для дарувальників забезпечених ціна подарунка може звести нанівець всі попередні ідеї. Причому не має значення в більшу або меншу сторону ціна відхиляється від ідеально-збалансованої.


І останнє, але не менш важливе завдання - це, звичайно ж, шкурні інтереси автора статті. Тому, виходячи з останнього завдання, не будемо довго мучити Вас, наші дорогі, а прямо з порогу закінчимо епіграф і представимо свій варіант. А потім обговоримо всі його переваги.


Ми пропонуємо використати в ролі подарунка наш набір, який ми так і назвали «подарунковий». Згоден, думали довго ...


Розглянути докладніше його можна тут: набір. (Відкриється на вкладочку поруч)А тепер - чому ми вважаємо, що це вибір гідний професійного дарувальника. Пройдемося по пунктах.


5. Питання ціни. Прицінитися можна на сторінці нашого магазинчика. Як бачите, ціна істотно нижча будь-якого, навіть самого дешевого телефону, рівня смарт-фон і всяких інших тицялок. Тут же згадаємо, що подарунок бюджетного гаджета може дещо остудити взаємні почуття дарувальника і обдарованої сторони або, як мінімум, додати непотрібні півтони. Плюс уникаємо ситуації, коли сусід (ка) своєї (му) подарував той же айфон, але класом вище і дорожче.


4. - подарунок повинен періодично нагадувати про дарувальника і про все хороше, з ним пов'язане.

Манікюр та педикюр - процеси, що періодично повторюються, приносячи цілу гамму емоцій і відчуттів. Ось тут ми можемо гарантувати купу приємних сюрпризів. Від гостроти різу, який задовольнить найсуворішого майстра, до терміну служби.


І врахуємо, що все це красиво упаковано в чохол з натуральної шкіри.

Тому періодичні і чітко позитивні спогади про Вас гарантовані !!!

При цьому наш подарунок трохи вище ціною духів і мил з категорії Мері Кей і тому схожих, з величезним плюсом - термін його використання в рази перевищує терміни придатності вищезазначених сумішей. Та й проблеми з вгадування нюхових переваг знімаються з порядку денного.


3. Завдання номер три - приємно здивувати і подарувати новизну відчуттів, люди люблять такі речі.

Тут не потрібно бути великим експертом, щоб зрозуміти, що наш набір викличе набагато більше приємного (підкреслимо) подиву, ніж ліхтар зоряне небо або хом'як-повторюха у виконанні доблесних роботяг піднебесної, без варіантів.


На завданнях з номерами два і один (хто забув - вони є на початку спітчу) навіть не будемо зупинятися, бо після всього вищесказаного вони потрапляють в категорію речей зрозумілих з напівслова навіть їжакам і слонам.


Вдалого Вам вибору. Ну і трохи мотивації наостанок ... .. Стерти з життя нічого не можна .... Однак домалювати можна


Ну і не зайве нагадати - даний набір виробляється в Україні. Повністю. Угу? З повагою колектив "Майстерні Заточки".

Судя по их контенту, этому тексту релевантны статьи:

  1. Конкурс 01.12.17 по 30.12.17 списки учасників

    Конкурс 01.12.17 по 30.12.17 списки учасників Доброго часу, шановні! Дуже сподіваємось, що Ви вже проснуті читаєте подальший текст ))). ГОЛОВНИЙ ПРИЗ - ПОДАРУНОК МАНІКЮРНИЙ НАБІР ОЛТОН !!! 1 місце - Манікюрний Набір Олтон !!! 2 місце - БЕЗКОШТОВНА заточка 5-ти манікюрних інструментів !!!

  2. Як правильно вибирати інструмент.

    Як правильно вибирати інструмент. Як правильно вибрати манікюрні щипчики ? Провінційного майстра часто питають, як обрати інструмент для манікюру чи педикюру, на що він без зайвого клопоту тицяє в інструмент одного бренду ( не будемо тут розкидатись назвами, бо стаття не про назви й не задля реклами).

  3. Плюшки постійним клієнтам Майстерні Заточки

    Плюшки постійним клієнтам Майстерні Заточки Доброго здоров`ячка Друзі! Заварюємо собі кави, чи чаю та з розумним виглядом втуплюємся у гаджети, щоб начальство та оточуючі думали шо Ви працюєте. А самі читаємо новини, щоб бути у курсі останніх собитій.)))

Хомячковый рай. Уйти и потеряться:

Комментарии к этой заметке больше не принимаются.январь 2017
пн вт ср чт пт сб вс
1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31
  • Географія читачів: Прямо зараз на блозі: