Що Вам треба знати про розвідні пружини манікюрних щипчиків.

Що Вам треба знати про розвідні пружини манікюрних щипчиків.
Що за звір, де живе й з чим їсти ?


Розвідна (відвідна) пружина знаходиться між ручками Вашого інструменту, та відповідає за їх повернення до розтиснутого стану - тобто розведення, власне тому вона й "розвідна", тут все просто.Далі читають ті, кому цікаво як грамотно та правильно обрати манікюрні кусачки та що робити, якщо розвідна пружинка зламалась або якимось іншим чином вийшла з ладу.
Відповідає ця штука за плавність ходу Ваших манікюрних щипчиків, та акуратність й правильність зведення полотен з ріжучими крайками. Для тих, хто хоче докладніше розібратись як це працює та чому місцевий автор радить вибирати манікюрний та педикюрний інструмент з подвійними розвідними пружинами і призначений подальший опус - так що почнемо потихеньку.


Розвідні пружини манікюрних щипчиків бувають декількох типів.


 1. Спіральні розвідні пружини :

  • цільнометалеві.
  • кріплення в паз.
  • кріплення на штіфт.


 2. Одинарні розвідні пружини

  • цільнометалеві.
  • з вставками з інших матеріалів.
  • з рухомими вставками.


 3. Подвійні розвідні пружини

  • стальні.
  • титанові.
  • з закриттям в "замки".


  спиральні та одинарні розвідні пружини манікюрних щипчиків.


  Як бачите, мої дорогеньки, трохи є тих пружинок, але не лякайтесь. все доволі нескладно і зараз ми зведемо наш вибір до однієї моделі.


  1. Спиральна розвідна пружина.

  Власне це і є звичайна пружина. З переваг - це плавний хороший хід,"підпружинений".
  За рахунок товщини та форми вважається. що вона є найвитривалішою порівняно з іншими пружинами.
  В продажу є манікюрний інструмент з двома типами кріплення пружинки. Перший, коли пружина закріплена на штіфтах - тобто на металевих втавках. що, теоретично, мало б дозволяти знімати її під час обслуговування інструменту.
  На практиці через декілька таких розборок пружина, або перестане вставати на місце, або повилітають штіфти - й працювати з ними стане або важко, або неможливо.
  Другий тип кріплення пружини - в отвори (пази) на лапках інструменту. В цому випадку - клініка зі старту - розібрати без ушкодження такий інструмент просто неможливо.


  З інших недоліків -

  Як правило методи кріплення такої пружини унеможливлюють нормальний доступ до інструменту для його обслуговування. Неможливо без ушкодження самої пружини добратись ні до лез, ні до задньої частини.
  При пошкодженні ( поломці) такої пружини замінити її не буде на що.
  Ці недоліки відбирають право в такого манікюрного інструменту носити назву професійного.

  Висновок :

  Можливість використання манікюрного інструменту з спіральною розвідною пружиною, лише для домашнього використання. Професійна робота є небажаною й практично неможливою.


  2. Одинарна пружина.

  Дешеві варіанти
  дорогі професійні варіанти
  Не дивлячись, на те, що одинарні пружини достатньо витривалі, в роботі вони дають неприємні відчуття за рахунок тертя об ручку щипчиків. Шліфування та полірування пружини та лапки дає лише тимчасовий ефект.


  3. Подвійна пружина.


  4. Пружини з ПВХ ( гуми).

  Щипчики з такими пружинами не продаються в магазинах. Їх можна встановити в майстерні. Зазвичай це робиться коли нормально замінити штатну пружину нема на що.


  Кріплення пружини до ручки інструменту.

  1. Гвинтове


  2. Закльопка


  Ушкодження розвідних пружин та методи боротьби з ними.

Судя по их контенту, этому тексту релевантны статьи:

 1. Конкурс 01.12.17 по 30.12.17 списки учасників

  Конкурс 01.12.17 по 30.12.17 списки учасників Доброго часу, шановні! Дуже сподіваємось, що Ви вже проснуті читаєте подальший текст ))). ГОЛОВНИЙ ПРИЗ - ПОДАРУНОК МАНІКЮРНИЙ НАБІР ОЛТОН !!! 1 місце - Манікюрний Набір Олтон !!! 2 місце - БЕЗКОШТОВНА заточка 5-ти манікюрних інструментів !!!

 2. Як правильно вибирати інструмент.

  Як правильно вибирати інструмент. Як правильно вибрати манікюрні щипчики ? Провінційного майстра часто питають, як обрати інструмент для манікюру чи педикюру, на що він без зайвого клопоту тицяє в інструмент одного бренду ( не будемо тут розкидатись назвами, бо стаття не про назви й не задля реклами).

 3. Конкурс 14.12.15 по 30.12.15 списки участників

  Конкурс 14.12.15 по 30.12.15 списки участників ГОЛОВНИЙ ПРИЗ - ПОДАРУНОК ЩИПЧИКИ МАНІКЮРНІ ОЛТОН !!! 1 місце - щипчики Олтон (вибір будь-якого розміру з лінійки Олтон) + БЕЗКОШТОВНА заточка 5-ти манікюрних інструментів !!! 2 місце - типсорізка + БЕЗКОШТОВНА заточка 4-х манікюрних інструментів !!!

Хомячковый рай. Уйти и потеряться:

Оставить комментариймай 2017
пн вт ср чт пт сб вс
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31
 • Географія читачів: Прямо зараз на блозі: