Чим зробити манікюр в домашніх умовах.

Чим зробити манікюр в домашніх умовах.

Ще раз доброго ранку ! А може й не ранку, але все одно доброго ! Бо якщо він таким не був, то зараз ми його таким швиденько зробимо. Підключаємо каву, вкусняшки та увагу й читаємо про муки вибору манікюрного інструменту , для себе коханої.
Отож як правильно вибрати манікюрний чи то педикюрний інструмент, якщо Ви зібралися проводити це дійство вдома самостійно ?


Перше, що нам треба знати, що інструменту має бути цілий комплект. Так-так цілий. Ви ж себе любите ? Правда ?


В комплект в ідеалі має війти : ножниці для кутикули, щипчики для шкіри ( універсальні для манікюру та педикюру), пушер, та кусачки для нігтя з можливістю досягати врісший нігтик.
Отакий списочок вийшов. Що треба для чого - то вже самі розберетесь гугл в допомогу, а тут ми лише констатуємо шо воно такі дійсно треба.


То як все це правильно обрати серед наявності повного різноманіття ? Основні принципи читаємо тут. А в цьому тексті я лише опишу деякі особливості.


 1. Ціна.

  • інструмент для домашнього використання має бути не з самих дорожчих,
  • але й не дешевим - памятаємо про любов до себе. Тим паче, що нам потрібен цілий комплект.
  • Для домашнього використання манікюрний та педикюрний інструмент будемо вибирати з розрахунку, що ним ми будемо користатись не рік чи два, а п"ять - десять, і весь цей час йому (інструменту) треба гарно себе поводити і бути умнічкою, тому особливо економити теж не слід.


 2. Зовнішній вигляд та зручність.

  • Манікюрний інструмент для домашнього використання має гарно виглядати, та бути зручним, бо може треба буде його й в сумочці поносити, або десь у відпустку на моря скатати. Тому раджу інструмент якій має зручні чохли для кожної одиниці.
  • Бажано шкіряні - й зручно і гарно, і практично.
  • Ще раз наголошу дівчатка, НЕ БЕРЕМ інструменту з помальованими, квіткастими, золотистими або іншими ручками - це вірна ознака поганої сталі.


 3. Ми будемо доглядати за собою тому інструмент такі має виконувати свої функції.

  • в нашому випадку - різати та чистити.
  • Сам інструмент має бути зручно та комфортно тримати в руці.
  • Обирайте інструменти, які після заводу були доведені професійним заточником або відразу після покупки віднесіть в майстерню заточки та загостріть. Якість загострення в цьму ділі має вирішальне значення.
  • Також в майстерні Вам зможуть підігнати ( підрізати) довжину лапок, щоб щипчики зручно було тримати в руці.


 4. Виходячи з того що робити ми будем всьо самостійно

  • то працювати треба буде й зручною й незручною рукою, яка вже вона зручна права чи то ліва - то вже рішать Вам.
  • Відповідно дешевий інструмент відпадає зразу й назавжди.
  • Також відразу йде на прогулянку лісом інструмент, що продається в щільно запакованих чи то запаяних пластиках, який неможливо взяти в руки та потримати.


  Ось, якщо коротенько то все. Хоча місцевому автору ще є багато чого розказати, чи то написати, але не на все стає часу та й може воно не треба багато тої інформації. Тож як впораєтесь самі - то це вже дуже добре, а як не впораєтесь й не набридло читання то можете почитати про набір початківця - там трохи детальніше буде це все розписано. А хто не дуже бажає з тим перейматись , то може завітати до майстра на майстерню, або в наш інтернет магазинчик - там все вже є, готове, лежить та й чекає на нових газдинь.


  Ну і всім гарного дня, настрою, життя та всього іншого теж, шоб гарно і вдосталь. Будьте веселі та не забувайте поділитись цією розповіддю з друзями - кнопи для цього є в кінці поста. А як виникли або лишились питання - то дзвоніть, або пишіть в коментарі - з радістю Вам допоможу.

Судя по их контенту, этому тексту релевантны статьи:

 1. Конкурс 01.12.17 по 30.12.17 списки учасників

  Конкурс 01.12.17 по 30.12.17 списки учасників Доброго часу, шановні! Дуже сподіваємось, що Ви вже проснуті читаєте подальший текст ))). ГОЛОВНИЙ ПРИЗ - ПОДАРУНОК МАНІКЮРНИЙ НАБІР ОЛТОН !!! 1 місце - Манікюрний Набір Олтон !!! 2 місце - БЕЗКОШТОВНА заточка 5-ти манікюрних інструментів !!!

 2. Конкурс 14.12.15 по 30.12.15 списки участників

  Конкурс 14.12.15 по 30.12.15 списки участників ГОЛОВНИЙ ПРИЗ - ПОДАРУНОК ЩИПЧИКИ МАНІКЮРНІ ОЛТОН !!! 1 місце - щипчики Олтон (вибір будь-якого розміру з лінійки Олтон) + БЕЗКОШТОВНА заточка 5-ти манікюрних інструментів !!! 2 місце - типсорізка + БЕЗКОШТОВНА заточка 4-х манікюрних інструментів !!!

 3. Як правильно вибирати інструмент.

  Як правильно вибирати інструмент. Як правильно вибрати манікюрні щипчики ? Провінційного майстра часто питають, як обрати інструмент для манікюру чи педикюру, на що він без зайвого клопоту тицяє в інструмент одного бренду ( не будемо тут розкидатись назвами, бо стаття не про назви й не задля реклами).

Хомячковый рай. Уйти и потеряться:

Оставить комментариймай 2017
пн вт ср чт пт сб вс
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31
 • Географія читачів: Прямо зараз на блозі: